انواع یراق آلات و بازشو های درب و پنجره های دوجداره 

یکی از نکات مهم در خرید پنجره دو جداره انتخاب مناسب حالت بازشو می باشد که درب و پنجره یو پی وی سی upvc از نظر حالات بازشو پنجره دوجداره به دسته های زیر تفکیک می شوند:


پنجره یو پی وی سی ثابت (fix)

این نوع حالت  پنجره یو پی وی سی از پرکاربردترین اجزای پنجره دوجداره می باشد و بصورت ترکیبی با دیگر حالات بازشو بکار می رود. همچنین بدلیل ثابت بودن (fixed) بالاترین میزان عایق بندی حرارتی، برودتی، گرد و غبار و همچنین آلودگی های صوتی را نیز دارا می باشد. در پنجره ثابت از یراق آلات استفاده نمی شود، بهمین خاطر ارزانترین نوع پنجره یو پی وی سی دوجداره محسوب می شود.

 
پنجره یو پی وی سی تک حالته (turn)

این نوع حالت بازشوی پنجره یو پی وی سی باز شدن بر روی یک محور به صورت افقی میباشد و با نام پنجره دو جداره لولایی نیز معرفی می شوند.

این دسته از پنجره های یو پی وی سی بدلیل حالت بازشو تک حالته رتبه دوم از لحاظ داشتن قیمت ارزان را دارا بوده و هزینه کمتری برای مشتری دارد.

پنجره یو پی وی سی سایبانی (Awning)

این نوع پنجره یو پی وی سی به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و نیز قابلیت تغییر جهت بازشو ( از بالا به پایین و برعکس) از داخل به بیرون با توجه به سلیقه و نوع درخواست مشتری را دارد. 

این نوع حالت بازشو در پنجره یو پی وی سی سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی، استفاده می شود. 


 

پنجره یو پی وی سی دوحالته (tilt&turn)

از مشخصه های این حالت از پنجره یو پی وی سی باز شدن بر روی دو محور عمودی و افقی با یک دستگیره میباشد. از مزایای این حالت بازشو عایق بودن در برابر نفوذ گرد و غبار، آلودگی هوا و صدا نسبت به یراق آلات پنجره یو پی وی سی تک حالته  را نام برد و همینطور با استفاده از باز شوی عمودی پنجره میتوان از جریان هوای بیرون استفاده کرد.
درب و پنجره یو پی وی سی آکاردئونی (folding upvc)

این نوع از محصولات برای درب و پنجره یو پی وی سی با عرض بیشتر از سه متر استفاده میشود و همچنین در پارتیشن بندی هایی که نیاز می باشد به صورت موقتی ارتباط آنها با هم قطع شود ویا در درب بالکنهای منازل که عرض زیادی دارند نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

یو پی وی سی دو لنگه باز شوی فرانسوی (French)

این بازشوها بدون اینکه ستون یا مولیونی در وسط درب و پنجره یو پی وی سی، باز و بسته میشوند.


پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی(Tilt & Slid)

این پنجره یو پی وی سی جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی میباشد. از لحاظ عایق بودن نسبت به سر و صدا و گرد و غبار و اتلاف انرژی فوق العاده بوده ، پروفیل UPVC مورد استفاده در پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی مانند سایر پنجره ها بوده اما یراق آلات آن نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد. حالت بازشوی آنها همانند دربهای ماشین ون میباشد. 

این نوع پنجره ها زیبایی وعایق بندی بهتری نسبت به پنجره یو پی وی سی کشویی دارند. 


 پنجره دوجداره فولکس واگنی خود دارای سه نوع می باشد:

پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی با یراق مکانیکی
که عمدتا در پنجره های کوچک استفاده می شود که بحث نوع بازشو و بحث عدم اشغال فضا در محل مطرح می باشد لازم به ذکر است که به علت وزن پایین شیشه و لنگه در این پنجره باز و بسته شدن با اعمال نیروی فیریکی کامل توسط شخص صورت می پذیرد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی با یراق نیمه اتومات
این یراق در پنجره و درب های متوسط استفاده می شود و نسبت به یراق مکانیکی روانتر بوده است و اعمال نیروی فیزیکی جهت باز و بسته شدن پنجره یا درب کمتر می باشد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی با یراق تمام اتومات
این نوع یراق در اجرای پنجره های فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید.
در پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی تمام اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری.
قابل به ذکر است در اجرای پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد تا بهترین کاربری حاصل گردد.


شرکت سیما پنجره در تولید و اجرای پنجره دوجداره UPVC فولکس واگنی خود از معتبرترین یراق آلات فولکس واگنی تولید کشورهای ترکیه و آلمان استفاده می کند که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند.
همچنین این شرکت قادر به مشاوره به مشتریان و همکاران گرامی جهت تولید واجرای پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی یا Tilt & Slide می باشد.
پنجره یو پی وی سی مدل کلنگی (Tilt)

این حالت بازشو به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و همچنین قابلیت تغییر جهت بازشو ( از بالا به پایین و برعکس) را دارد.

پنجره یو پی وی سی با حالت بازشوی کلنگی قابل استفاده در سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی می باشند.

 پنجره یو پی وی سی کشویی (sliding)

سیستم بازشوی این نوع پنجره یو پی وی سی به صورت (sliding) کشویی ریلی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع درب و پنجره UPVC  یو پی وی سی می توان عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده، عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن و قابلیت نصب کتیبه را نام برد. پنجره دوجداره کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود.

پروفیل های کشویی وین تک جزء اندک پروفیل هایی می باشد که هم دارای پروفیل تک ریل و هم دارای پروفیل جفت ریل می باشد.

از مزایای پروفیل کشویی تک ریل وین تک در پنجره دو جداره UPVC قابلیت نصب کتیبه در بالا یا پایین پنجره می باشد که این امر در اکثر پروفیل های موجود در بازار امکان پذیر نمی باشد.


در مواردی که عایق بودن در برابر نفوذ آلودگی هوا، صدا و انتقال دما اهمیت ویژه ای دارد، پنجره تک حالته و دو حالته بیشتر توصیه میشود.


پنجره دو جداره upvc کشویی وین تک در محدوده کرج تهران شهریار ملارد فردیس و حومه

خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


پنجره دو جداره upvc کشویی وین تک و خم انواع پروفیل upvc در محدوده کرج تهران شهریار ملارد فردیس و حومه
پنجره یو پی وی سی محوری(دایره ای)

بازشو محوری از مناسب ترین حالات بازشو برای پنجره های UPVC دایره ای شکل می باد.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در صنعت در و پنجره های دو جداره upvc ، امکان خم کردن پروفیل یو پی وی سی (البته با توجه به برند پروفیل) تقریبا تا قطر 50 سانتیمتر امکان پذیر می باشد.
پنجره منحنی پنجره گرد upvc - بازسازی بدون تخریب پنجره های دو جداره خم دار UPVC سیما پنجره خم انواع پنجره های خاص منحنی و دوار و گرد

خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


سیما پنجره


خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره

خم پروفیل upvc پنجره دو جداره upvc دایره ای و گرد - پنجره منحنی ویترینی محدوده شهریار کرج شهر قدس upvc پنجره خم و قوس دار پنجره خاص و مدرن

خم پنجره دو جداره UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره

پنجره منحنی پنجره گرد upvc - بازسازی بدون تخریب پنجره های دو جداره خم دار UPVC سیما پنجره خم انواع پنجره های خاص منحنی و دوار و گرد
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


پنجره خم ( حلالی)

پنجره های خم، حلالی  یا قوسی، تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، نور بیشتری وارد منزل کنید. پنجره های خمکاری شده می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود. این مدل از پنجره با تلفیق درست با دیگر مدل ها می تواند علاوه بر زیبایی، تهویه هوای مطبوعی نیز فراهم کند.
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجرهخم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


خم پروفیل upvc یو پی وی سی - اجرا و مونتاژ انواع خم در محدوده کرج شهریار اندیشه فردیس ملارد منظریه و غرب استان تهران- خم سینوسی- خم گرد- خم ویترینی- خم خاصخم پروفیل UPVC -خم ویترینی - خم با شیشه های دو جداره سکوریت - محدوده کرج شهریار فردیس و ملارد
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره
پنجره ویترینی UPVC  (پنجره کمانی)

یکی از زیباترین پنجره هایی که در نمای ساختمان ها به کار می رود پنجره کمانی یا همان پنجره ویترینی می باشد.

شاید تا کنون نام پنجره دو جداره خم ویترینی به گوش شما نرسیده باشد. تاکنون فکر کرده اید به چه نوع پنجره هایی، پنجره ویترینی می‌گویند؟


اگر منزل شما هم دیوار منحنی‌ دارد، باید از پنجره ای استفاده کنیم که بتواند همراه با خم دیوار، پنجره هم خم شود.
پنجره کمانیupvc (ویترینی)  از افق دارای قوس می باشد و برخلاف پنجره خلیجی این قوس با انهنای کامل ایجاد می شود.

حتی شیشه نصب شده بر روی این پنجره ویترینی upvc، شیشه خم از جنس تک جداره و یا دوجداره ساده و یا سکوریت می باشد.
 پنجره های ویترینی می تواند بصورت ثابت،یک لنگه و یا چند لنگه ساخته شود.

برای این منظور پنجره های دوجداره خم ویترینی ساخته شده اند. این پنجره ها با داشتن یک انحنا این کار را انجام می دهند. این پنجره ها نمایی مانند ویترین به وجود می آورند.
مدل پنجره ویترینی upvc به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع تری به بیرون را ایجاد می کند.شیشه های خم پنجره upvc در پنجره های ویترینی، زیبایی بینظیری دارند چرا که به همراه شفافیت , فرمهای خاصی در آنها دیده می شود . این فرمها در دکوراسیون داخلی و فضاهای ساختمانی قابلیتهای زیادی را به طراحان می دهند.

بسیاری از سازنده های ساختمانهای دو نبش، در قسمت گوشه و 90 درجه ساختمان، پنجره ها را به شکل منحنی و ویترینی میسازند. این موضوع نمایی بسیار زیبا را به وجود می‌آورد. این نمای زیبا با یک پنجره بسیار زیباتر هم میشود. می‌توانید در مقابل پنجره ایستاده و بیرون را تماشا کنید. با توجه به دو جداره بودن این پنجره ها دمای داخل منزل شما دچار تغییرات نخواهد شد. در صورت نیاز به این محصول با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

البته خاطر نشان میگردد که پنجره های ویترینی علاوه بر زیبایی های خاص، با توجه به خم شدن پروفیل upvc و داشتن شیشه خم تک جداره، دو جداره ساده و تمام سکوریت خم، هزینه تمام شده بسیار بالایی را نیز دربر دارد.پنجره های ویترینی را از ما بخواهید.
خم ویترینی
خم پروفیل برای پنجره های ویترینی
ارسال پنجره ویترینی به تمام نقاط کشورخم ویترینی پروفیل  UPVC با پروفیل وین تک و شیشه دوجداره خم سکوریت
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


خم پروفیل دو جداره پنجره منحنی ویترینی محدوده شهریار کرج شهر قدس upvc پنجره خم و قوس دار پنجره خاص و مدرن


خم ویترینی پروفیل  UPVC با پروفیل وین تک و شیشه دوجداره خم سکوریت
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


خم UPVC ویترینی سیما پنجره - خم پروفیل upvc ویترینی - خم با شیشه های دو جداره سکوریت - محدوده کرج شهریار فردیس و ملارد

خم ویترینی پروفیل  UPVC با پروفیل وین تک و شیشه دوجداره خم سکوریت
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


خم پروفیل پنجره دو جداره upvc پنجره منحنی ویترینی محدوده شهریار کرج شهر قدس upvc پنجره خم و قوس دار پنجره خاص و مدرن

خم ویترینی پروفیل  UPVC با پروفیل وین تک و شیشه دوجداره خم سکوریت
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


خم UPVC -خم ویترینی - خم با شیشه های دو جداره سکوریت - محدوده کرج شهریار فردیس و ملارد

خم ویترینی پروفیل UPVC با پروفیل وین تک و شیشه دوجداره خم سکوریت
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره


خم پروفیل پنجره دو جداره upvc پنجره منحنی ویترینی محدوده شهریار کرج شهر قدس upvc پنجره خم و قوس دار پنجره خاص و مدرن

خم ویترینی پروفیل  UPVC با پروفیل وین تک و شیشه دوجداره خم سکوریت
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره

خم UPVC -خم ویترینی - خم با شیشه های دو جداره سکوریت -خم پروفیل UPVC - سیما پنجره- محدوده کرج شهریار فردیس و ملارد

خم ویترینی پروفیل  UPVC با پروفیل وین تک و شیشه دوجداره خم سکوریت
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره

خم پنجره دوجداره UPVC -خم ویترینی - خم با شیشه های دو جداره سکوریت -خم پروفیل UPVC - سیما پنجره- محدوده کرج شهریار فردیس و ملارد

خم ویترینی پروفیل  UPVC با پروفیل پلاس پن
اجرای خم ویترینی UPVC
ساخت و مونتاژ کامل پنجره های خم و خاص و مدرن UPVC
خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره

خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره

خم انواع پروفیل upvc و مونتاژ در محدوده کرج شهریار- پنجره هلالی- قوس خم زاویهدار سینوسی -دایره


خم پنجره دو جداره
UPVC - خمکاری UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجرهپنجره خلیجی ( Bay Window)

یکی از عوامل زیبایی نمای ساختمان پنجره ها هستند. در بسیاری از نماها پنجره های خلیجی جلوه ای ویژه به نما می دهد. پنجره خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره های ثابت و بازشو است که با در کنار هم قرار گرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چندضلعی را پدید می آورند.
کاربرد عمده این پنجره ها در قرار گرفتن در پذیرایی خانه است. مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می کند.
این پنجره مقاومت بالای انواع ثابت و بازشو را حفظ می کند و امکان قرار گرفتن کتیبه نیز در آن وجود دارد و بدلیل نصب شیشه ساده در آن و هزینه تولید کمتر ، نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر است.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات