تبلیغات
خدمات خم پروفیل UPVC و تولید پنجره دو جداره UPVC - شیشه های دوجداره و چند جداره

شیشه های دو جداره و چند جداره

شیشه دو جداره شامل دو لایه شیشه که به طور موازی و با فواصل مناسب از یکدیگر قرار گرفته اند و توسط جدا کننده آلومینیومی (اسپیسر) در دور تا دور آن از هم جدا شده اند. در فضای بین شیشه، هوا یا گازهای خاص( گاز آرگون) بدون رطوبت با فشاری تقریبا مساوی فشار هوای بیرون وجود دارد.

در شیشه های دو جداره غالبا از اسپیسر آلومینیومی استفاده می شود که درون اسپیسر را با ماده رطوبت گیر ( سیلیکاژل ) پر می کنند که این ماده سبب جذب رطوبت هوای مابین شیشه ها می گردد و توسط مواد درزگیر مناسب (چسب پلی سولفاید) ، کاملا آب بندی می شود.

در شیشه های دو جداره می توان از انواع شیشه های معمولی، رنگی، رفلکس،  سکوریت و ... استفاده کرد.

با توجه به فضای داخلی دو لایه شیشه، امکان نصب پروفیل های دکوراتیو به صورت مشبک و با ایجاد کادر با طرح های مختلف و همچنین انواع شیشه با رنگ های مختلف جهت زیبایی وجود دارد.

  

چهار فصل خود را Bottom of Form

اغلب شیشه های دوجداره مورد استفاده در ساختمان های مسکونی از نوع فلوت 4+12+4   بی رنگ می باشد ولی با توجه به سلیقه و انتخاب مشتری می توان امکان تولید شیشه دوجداره، با جداره خارجی 6 میلیمتر در انواع رنگ های متنوع، ساده و رفلکس، لمینیت، سکوریت، سیم دار، ضد گلوله Low - E جهت ساختمان های دولتی و یا مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی و بیمارستانی را فراهم آورد.

از آنجایی که شیشه به تنهایی قادر به هدایت گرما و سرما بین دو محیط داخلی و خارجی می باشد بنابراین پنجره ها در هر ساختمان قوی ترین نقاط انتقال دهنده هوا به محیط داخلی محسوب می گردند. مشکلی که امروز مهندسین معمار در طراحی و اجرای واحدهای ساختمان با آن مواجه اند حفظ گرمای محیط ساختمان در زمستان و سرما و برودت فضای داخل در تابستان می باشد.

این امر ضمن فراهم نمودن آسایش و آرامش ساکنین داخلی، امکان صرفه جویی در مصرف انرژی را نیز به دنبال دارد، به همین منظور در معماری مدرن استفاده از پنجره های عایق و نصب شیشه های دوجداره بر روی آن توصیه می گردد.

 

خصوصیات و ویژگی های شیشه های دو جداره

·         کاهش اتلاف انرژی

·         کاهش آلودگی صوتی

·         جلوگیری از نم زدگی شیشه

·         عایق حرارتی و برودتی

·         تنوع در استفاده از انواع شیشه


 
خم پروفیل upvc

خم پروفیل upvc


خم پروفیل UPVC  -خم ویترینی - خم با شیشه های دو جداره سکوریت - محدوده کرج شهریار فردیس و ملاردخم پروفیل UPVC  -خم ویترینی - خم با شیشه های دو جداره سکوریت - محدوده کرج شهریار فردیس و ملارد


بازسازی بدون تخریب پنجره های دو جداره خم دار UPVC  سیما پنجرهخم پروفیل upvc دو رو لمینیت وین تک -  پنجره دو جداره upvc دایره ای و گرد - پنجره منحنی ویترینی محدوده شهریار کرج شهر قدس upvc پنجره خم و قوس دار پنجره خاص و مدرن