تاریخچه UPVC


ساخت درب و پنجره های پی وی سی از نوع سخت، در سال 1960 در اروپا آغاز شد. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش هزینه تولید درب و پنجره های چوبی، آهنی و آلومینیومی استفاده از این نوع درب و پنجره ها رونق روز افزون یافته است .
سهولت ایجاد تنوع در طرح و رنگ، استقامت فیزیکی و پایداری در برابر شرایط جوی متفاوت و همچنین قابلیت بازیافت پی وی سی بکار رفته در ساخت درب و پنجره، موجب تحولات عمده ای در این صنعت شد. بکارگیری شیشه های دو جداره، خاصیت عایق بودن در مقابل صدا و حرارت را در پنجره های UPVC افزایش داده است، امروزه در کشورهای اروپایی بیش از 70 درصد سهم بازار درب و پنجره متعلق به UPVC است . 

پروفیل UPVC یکی از مطمئن ترین و پر مصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره های ساختمان بوده و مشخصه اصلی آن زیبایی و استحکام می باشد.
سبکی وزن، عدم اشتعال، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیک، قابلیت تبدیل به سطوح سیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در به کاربردن طرح های متعدد، پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی در صنعت درب و پنجره سازی تبدیل نموده است.

پروفیلهای  UPVC وین تک  در 3  قاره جهان و 8 کشور تولید و به 54 کشور جهان از این مجموعه های صنعتی صادر می شوند.

وین تک با احداث واحدهای صنعتی مدرن و مجهز به تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا در 3 قاره اروپا، آسیا و آفریقا در کشورهای ترکیه، آلمان، روسیه، اکراین، تونس،آذربایجان، هندوستان و ایران پروفیل های UPVC  را تولید و با دایر نمودن دفاتر، انبارها و شبکه گسترده فروش، محصولات تولیدی خود را در 54  کشور و در اقصی نقاط جهان عرضه و از طریق این دفاتر و نمایندگی ها نیازهای فنی و لجستیکی مشتریان و مصرف کنندگان محصولات وین تک را مرتفع می نماید.خم پنجره دوجداره- خم UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره
خم انواع پروفیل upvc و مونتاژ در محدوده کرج شهریار


خم پنجره دوجداره- خم UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجره

خم انواع پروفیل upvc و مونتاژ در محدوده کرج شهریار- پنجره هلالی- قوس خم زاویه دار سینوسی -دایرهخمکاری و مونتاژ انواع پنجره خم خاص منحنی دوار و ...   upvc curved

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات