پروفیل کشویی وین تک


پنجره دوجداره کشویی وین تک بدلیل عدم نیاز به فضای پشت پنجره و آسان بودن باز و بسته شدن از بهینه ترین حالت های بازشوی درب و پنجره دوجداره UPVC در پروژه های نوساز و یا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره بدون تخریب می باشد، اما بعلت کاهش عایق بندی و آب بندی در برابر گرد وغبار و آلودگی صوتی از استقبال کمی برخوردار است با این حال در بعضی موارد استفاده از پنجره دوجداره کشویی به سبب موقعیت مکانی(بطور مثال پشت سینک ظرفشویی و یا پرده پشت پنجره) اجتناب ناپذیر است. در سری محصولات پروفیل وین تک از دو نوع پنجره UPVC کشویی استفاده می شود که از نظر ساختار پروفیل UPVC با یکدیگر تفاوت هایی دارند که در مطالب زیر هر دونوع پنجره کشویی را بیان می کنیم.


سری کشویی دارای دو نوع پروفیل پنجره دوجداره تک ریل و دو ریل کشویی با امکان نصب زهوار شیشه با ضخامت 20 میلیمتر می باشد که هر دونوع پنجره دوجداره وین تک کشویی دارای لاستیک های درزبندی و نیز فیلترهای مویی هستند. همچنین برروی پروفیل کانال هایی تعبیه شده است که آب باران را براحتی تخلیه کند.


پنجره کشویی وین تک       پنجره کشویی وین تک
پنجره دوجداره وین تک – دو ریل ( جفت ریل)  کشویی

پنجره وین تک جفت ریل مانند پنجره های آلومینومی کشویی دارای دو ریل مجزا می باشد که امکان حرکت هر دو لنگه با درخواست مشتری امکان پذیر است.

این نوع پنجره وینتک پایین ترین میزان عایق بندی نسبت به پنجره دوجداره تک حالته و دوحالته و ... را دارد اما نسبت به پنجره های قدیمی آهنی و آلومینیومی از کارایی بیشتری برخوردار است. این پروفیل همانطور که در تصویر سطح مقطع بالا نشان داده شده است، دارای عرض 85 میلیمتر و حفره هایی با پروفیل گالوانیزه تقویت شده می باشد.
پنجره دوجداره وین تک – تک ریل کشویی

در طراحی پروفیل تک ریل وینتک، یکی از ریل ها جای خود را به قسمت فیکس می دهد که سبب افزایش عایق بندی نسبت به پنجره UPVC دو ریل کشویی می گردد. سطح مقطع این پروفیل دارای عرض 107 میلیمتری می باشد. نمایی از برش پنجره دوجداره کشویی وینتک در شکل بالا قابل مشاهده می باشد.


با دقت بر روی تصویر پنجره وینتک کشویی تک ریل، مشاهده می کنید که تنها لنگه بازشو روی ریل قرار دارد و لنگه ثابت قسمتی از پروفیل کشویی بوده و کاملا ثابت است. این امر موجب افزایش عایق بندی نسبت به صوت، حرارت، برودت و گرد و غبار خواهد شد. لذا به نتیجه میرسیم که پروفیل های کشویی تک ریل مزایا و کارایی بهتری نسبت به پروفیل های کشویی جفت ریل دارد.در پروژه های تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب، بدلیل پهنای این پروفیل استفاده از آن به احتمال 90 درصد امکانپذیر نمی باشد.


همکاران گرامی میتوانند جهت استعلام قیمت و یا سفارش پنجره های کشویی تک ریل وین تک ابعاد و طرح های خود را به شماره های 09123600951  و 09126622842  در تلگرام و یا واتساپ ارسال کنند.


لازم به ذکر می باشد که شرکت سیما پنجره جزء معدود شرکت هایی می باشد که می تواند پروفیل های کشویی UPVC را نیز خم و مونتاژ کامل کند که نمونه آن را در شکل زیر ملاحظه می نمایید.پنجره کشویی تک ریل و جفت ریل وین تک WINTECH

خم پروفیل وین تک - کشویی تک ریل UPVC و خدمات تخصصی پنجره های خم  و ارسال به تمام نقاط کشور

خم پنجره دوجداره- خم UPVC - برادران ناطق زاده - سیما پنجرهپنجره کشویی تک ریل و جفت ریل وین تک WINTECH

پنجره کشویی تک ریل و جفت ریل وین تک WINTECHپنجره کشویی تک ریل و جفت ریل وین تک WINTECHپنجره کشویی تک ریل و جفت ریل وین تک WINTECHشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات